O edycji Maj 2018

W dniach 12 - 13 maja 2018 roku odbyła się trzecia edycja Jarmarku Ogrodniczego KRESOWY OGRÓD w Białymstoku. Na placu przed Teatrem Dramatycznym fani ogrodów, zielonych balkonów, tarasów oraz działkowcy mogli skorzystać z niezwykle bogatej oferty roślin rabatowych, krzewów, drzew ozdobnych i owocowych, pnączy, bylin, cebul kwiatowych. Wiele roślinnych nowości i rarytasów znaleźli też kolekcjonerzy m. in. wśród kaktusów i innych sukulentów, roślin owadożernych, storczyków itp.

Cieszącymi się dużym zainteresowaniem były stoiska z elementami dekoracyjnymi do ogrodów: fontanny i figury, meble z wikliny, ceramika ozdobna i użyteczna.

Nie zawiedli się też amatorzy tradycyjnych i nowych smaków. Można było zdegustować i zaopatrzyć się w swojskie wędliny, regionalne pieczywo, zakopiańskie sery, tatarskie specjały, chałwy tureckie, sękacze, lody oraz piwo.

Osoby poszukujące oryginalnych, nietuzinkowych prezentów mogły zaczerpnąć inspirację wśród prac malarskich, naturalnych kosmetyków, koszulek i kubków z nadrukami, toreb filcowych, kapci, biżuterii, wyrobów z drewna i wielu innych. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Wystawcom za przybycie, przygotowanie stoisk i stworzenie miłej atmosfery.

Galeria